/ november 24, 2009
Ska bli sååå kul :D!
Bridgeblandning, check!! Ngt mer? Du har en stund på dig att fundera..
/ november 24, 2009
Är så kul att läsa din blogg, kompisen 🙂 Och så klart ännu roligare att läsa att du har det så bra och att du redan lärt känna så många (vem hade tvivlat?)
När kommer frugan och hälsar på? Jag vill också (!!!) men vet inte om jag har tiden. Kanske kan jag börja min sommar hos dig och du sedan följer med till Cali?
Talk to you soon… mmmmmwwwwwah!!!
/ november 25, 2009
JAG ÄLSKAR BRIDGE!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
/ november 25, 2009
Jag älskar också Brigde! 🙂 Snäckan, får jag smaka! ”Nä det får du inte…” Jossie, Cia kommer runt den 12:e tror jag till den 28:e… Kom då också! Sommaren känns långt bort och har ingen anining om jag ens är här då. Kom nu babe! Nyår… Moha!
/ november 27, 2009
Men älskade vän, jag hade gärna kommit men befinner mig med min älskade pojkvän i Thailand över jul och nyår 🙂 så next time och det kommer det att bli 🙂 då kommer vi och hälsar på, såå klart!
Puss